Neden Washa?

Bir insan hakkındaki düşüncemiz, onu ilk gördüğümüz 6 saniye içinde oluşuyor. Genç, yaşlı, güvenilir, yenilikçi, geleneksel, titiz, kibar, özensiz, neşeli, sıkıcı… ,v.b. Kurumlar da aynen insanlar gibi algılanıyor ve o şekilde değerlendiriliyor. Şirketin logosu, markası, mağazası, mimari yapısı, ürünleri, reklamları ve tabi ki çalışanları o kurumu nasıl algıladığımızı belirliyor. Özellikle tüketicilerle birebir temas halinde olan firmalar için çalışanların kıyafetleri, tüketicilerin algısında çok önemli bir rol oynuyor. Yani Giysileriniz ile karşılanıyor, bilgileriniz ile uğurlanıyorsunuz” ve bunun ne kadar önemli olduğunu çok iyi bilen, ayrıca sektöre “Kurumsal Moda” kavramını getiren Washa, sadece kurumlara özel tekstil tasarımı ve üretimi yaparak bu konuda ki yenilikçi ve lider konumunu sürdürüyor. Aynı zamanda işini ciddiye alan kurumlar için en güvenilir adres olmaya devam ediyor.

 

Türkiye’nin en saygın cafe, restaurant, teknoloji marketlerinin kıyafet tasarım ve üretimlerini gerçekleştiren Washa, onlarca yerli ve uluslararası markanın fuar, lansman ve özel geceler gibi eventlerinde de kıyafet tasarımı gerçekleştiriyor.

 

Yeni nesilin en önemli tasarımcılarından, Selda ERUZUN yönetiminde fark yaratmaya devam ediyor. 

 

Yol HaritamızYapılan her tasarım, şirket bireysel ve kurumsal yapısına kalıcı katkıda bulunacak, şirketin sosyal sorumluluk ve gelişimini dikkate alarak, haute couture düzeyde düşünülerek yapılır. Washa Tasarım; özel tasarımın bugünkü önemini bilen ve işini şansa bırakmayan şirketler için; geliştirilmiş farklı tarz ve sitile dayalı kıyafetlerin detayları için yapılacak bir ön görüşmeden sonra tarafınıza iletilebilmektedir. TekstilSel Tasarım Tekstil Org.San.Tic.Ltd.Şti. olarak hizmet veren Washa , birey ve kurum verimliliğini artırmayı, kişisel ve kurumsal sorumluluğu öne çıkaran bir gelişim ve dönüşüm gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir. İş hayatında gözlenebilir tutum değişikliği ve ölçülebilir sonuçlar elde etmek amacıyla 2007 yılından beri  uzmanlık alanını tasarım,tekstil ve ürünleri etkin olmak üzere hizmet vermiştir. Türk insanının kültürel yapısı ve sosyoekonomik yapısının genel gidişatı sonucunda alanını danışmanlık ve organizasyon ile zenginleştirmeyi ve şirketini % 60 büyütmeyi başarmıştır..
Kurum ve çalışan etkinliğini hedefleyen, kurumsal performansı artıran hizmet ve projeler ile hizmet veren Washa , bilgi ve birikimine güvenerek hizmet sunmaya devam etmektedir.

 

Washa’nın Kurumsal Tasarım Yol Haritası;

* İşletmenin logo analizi 
Yapılan görevin ve kullanım alanlarının gözlemlenmesi
İşletmenin mimarisine ve tarzının fizibilitesi
* Marka imajına en uygun renk tonlarından oluşan kartelanın belirlenmesin ardından:
* Kurumun daha dinamik, 
Daha canlı 
Ve enerjik gösterecek 
Kurum kimliğinizi bütünleyecek,
Kullanıcı dostu 
Size özel bir tasarımla tanışırsınız…