SEBZELİ DEFİLE OLUR MU?

washa-sebzeli-defile-olur-mu

CNR’da gerçekleşen Gastoronomi fuarında önceki gün ilginç bir defile gerçekleşti. Modacı Selda Eruzun, sebzeleri aksesuar olarak kullanarak hazırladığı kıyafetleri İnoksan standında düzenlediği bir defile ile davetlilere tanıttı.

Birbirinden ilginç kıyafetlere “Makarna, Fındık, Mercimek, Maydanoz, Kırmızı Biber, Limon” gibi sebzeleri aksesuar olarak kullandı. Sebzeli kıyafetler, fuarı gezmeye gelen davetliler tarafından ilgi ile izlenendi. Sebzeli kıyafetleri tanıtan mankenler, defilenin finalinde ellerine çatal, bıçak, kaşık, kepçe gibi mutfak malzemelerini alarak podyuma çıkmaları dikkat çekti.

İlginç kıyafetleri hazırlayan modacı Selda Eruzun, defile sonrası gazetecilerin sorularını cevapladı. “Washa Modaevi” nin de sahibi olan Selda Eruzun, kendisinin kurumsal modacı olduğunu söyledi. Denenmemişleri gerçekleştirmek istediğini belirten Selda Eruzun, “Sektörde öne çıkmak için cesur olmak gerekir. Denenmişler zaten denenmiş ya başarılı olmuş veya başarısız olmuştur. Benim için denenmemişleri gerçekleştirmek gerek. Bende kurumsal bir modacı olarak denenmemişleri gerçekleştiriyorum” dedi. 2000’e yakın firmayı giyindirdiğini söyleyen modacı Selda Eruzun, “Amacım dünya firmalarını giyindirmek” dedi.